O NAS

TRANSPORT, SPEDYCJA I MAGAZYNOWANIE

Skrojone na miarę Twoich potrzeb

Rozbudowana flota transportowa, własna baza logistyczna oraz duża powierzchnia magazynowa. 16 lat doświadczenia i tradycji łączymy z nowoczesnymi rozwiązaniami.

PRZEKRACZAMY KOLEJNE GRANICE – NAWET TE NIEOSIĄGALNE

Zorganizujemy dla Ciebie transport paletowy częściowy (LTL) oraz całopojazdowy (FTL) towarów takich jak meble, artykuły spożywcze czy elektronika, a także towarów niestandardowych np. maszyn, konstrukcji stalowych, ubrań i więcej. Nasze usługi świadczymy na terenie całej UE.

Wybierając Febo Logistic, wybierasz wysokie standardy, bezpieczeństwo usług oraz dyspozycyjność przez 24 godziny na dobę

PATRZYMY DALEKO, MIERZYMY WYSOKO

Zawsze tam, gdzie potrzebują nas klienci

Group 4 4

Specjalizujemy się w transporcie drogowym do Irlandii i Wielkiej Brytanii. Na tym jednak obszar naszej działalności się nie kończy.

Każdego dnia podejmujemy się również realizacji transportu i spedycji międzynarodowej na terenie całej Europy. Docieramy tam, gdzie tylko potrzebujesz.

Rozbudowana baza logistyczna pozwala nam aranżować przeładunki i magazynować towar, dostosowując się do potrzeb każdego klienta. Oferujemy 3000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej wraz z usługami dźwigowymi i monitoringiem 24/7.

febo logistic sesja 393

NAJLEPSI EKSPERCI W BRANŻY

Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo Twojego towaru

Group 4 5

Zespół Febo Logistic to specjaliści z wykształceniem w branży transportowej oraz wieloletnim doświadczeniem. Razem nieustannie dążymy do zapewnienia klientom najwyższego komfortu korzystania z naszych usług.

Przywiązujemy dużą wagę do najdrobniejszych szczegółów – od wyboru pracowników do oddziałów naszej firmy, przez selekcję kontrahentów i podwykonawców, aż po sprawowanie pieczy nad tym, by Twój towar zawsze docierał bezpiecznie na miejsce w wyznaczonym czasie.

Pasja, energia i zaangażowanie – oto trzy filary naszej codzienności. Nad pracą zespołu czuwa Zarząd, który dba o to, by firma stale się rozwijała i nigdy nie zbaczała z obranego toru.

Posiadamy ubezpieczenie OCP każdego przewożonego towaru, a na Twoje życzenie możemy ubezpieczyć towar polisą CARGO na czas całego przewozu.

ZAINTERESOWANY OFERTĄ FEBO LOGISTIC?